وبلاگ

پشتیبانی فوری پیامکی


پشتیبانی فوری از طریق پیامک پاسخگوی ۲۴ ساعته


مشتریان محترمی که به هر دلیل، خواهان پشتیبانی و پیگیری سریع‌تر فرایند بازطراحی و راه‌اندازی مجدد وب‌سایت خود هستند، لطفا عبارت “پشتیبانی فوری” را به شماره‌ی ۱۰۰۰۲۰۰۰۰۷۰۰۰۰ پیامک نمایند.

بیشتر بدانید ...

بازطراحی رایگان همه‌ی وب‌سایت‌ها


همه‌ی وب‌سایت‌های طراحی شده توسط شرکت وب‌پردازشگران فـــردا، بصورت رایگان، در بازه‌ی زمانی تابستان و پاییز ۹۶ مجددا  بازطراحی و راه‌اندازی خواهند شد.


یکی از فعالیت‌های شرکت وب پردازشگران فـردا طراحی وب‌سایت می‌باشد. از سال ۱۳۹۱ تا کنون ما بیش از ۱۵۷ وب سایت با موضوع دولتی، سازمانی، شرکتی، فروشگاهی، شخصی و … طراحی کرده‌ایم.

  1. پس از پایان پشتیبانی رایگان، بعضی از وب‌سایت‌ها به دلیل پایان مهلت تمدید هاست و یا دامنه، و عدم تمدید آن توسط کارفرما، از دسترس خارج شده‌اند. این سایت‌ها پس از تمدید دامنه و هاست،  مجددا فعال می‌گردند.
  2. طراحـی وب‌سایت‌ها پس از مشاوره‌‌های گروه فنـی با کارفرمای محترم، در نهایت مطابق با سلیقه و نظر کارفرمای محترم طراحی گردیده ‌است، لذا بعضی از این سایت‌ها ممکن است با سلیقه‌ی تیم طراحی متفاوت باشند.
  3. به دلیل وقفه‌ی بوجود آمده در فعالیت شرکت در سال گذشته، بعضی از سایت‌ها دچـار اختلالاتی شده‌اند. این وب سایت ها بصورت رایگان و به ترتیب اولویت، مجددا بازطراحـی و راه اندازی خواهند شد.
بیشتر بدانید ...